Showbiz

Çmime marramendëse, ja sa i kushton Mozzikut vetëm xhaketa

Mozziku ka postuar një fotografi e ku shihet i veshur i gjithi në marka të shtrenjta.

Mozziku është një ndër rep artisët më të dashur për publikun shqiptar, i cili nuk kursen aspak për veshmbathje të shtrenjta, shkruan lajmi.net.

Reklamo bizensin tuaj ketu

Gjatë këtij viti ai solli projekte të suksesshme dhe mbetet një prej emrave më të njohur të muzikës rep shqiptare.

Në publikimin e fundit ai shihet të jetë i veshur nga marka të cilat janë mjaft të shtrenjta, duke marrë poza të ndryshme.

Ndërsa një faqe në Instagram ka zbuluar çmimet marramendëse të xhaketës dhe çizmeve të tij.

Xhaketa Mozzikut i kushtoi ‘vetëm’ 3.500 Euro ndërsa çizmet kishin çmimin prej 1.490 Euro.