Showbiz

“Çfarë pret, martohu”, Big Mama i jep përgjigjen epike ndjekësit

Këngëtarja e dashur për publikun, Big Mama ka r

Këngëtarja e dashur për publikun, Big Mama ka realizuar së fundmi një intervistë virtuale me ndjekësit e saj në “InstaStory” ku nuk hezitoi të ju jepte përgjigjje pyetjeve të fansave.Pyetja që mori vëmendjen e ndjekësve dhe jo vetëm ishte ajo që lidhej me jetën private. “Hajde martohu çfarë je duke pritur shoqet e tua kanë fëmijë”, i shkruan një prej tyre.

“Po pres kalin se princin e kam gjetur”, i është përgjigjur këngëtarja.