Showbiz

Çfarë fshihet pas lidhjes së velinës me portierin Strakosha? Kejvina thyen heshtjen

Prej kohësh në media thuhet se bukuroshja Kej

Prej kohësh në media thuhet se bukuroshja Kejvina Kthella është në një lidhje me portierin e kombëtares shqiptare, Thomas Strakoshën. Lidhur me këto fjalë dyshja ka preferuar të mos reagojë, megjithatë e ftuar në “Shiko kush Luan”, Kejvina ka thyer heshtjen. Ajo është pyetur mbi të vërtetën e këtyre thashethemeve dhe ne morëm një përgjigje më në fund. “A është e vërtetë që je në një lidhje me portierin e kombëtares shqiptare, Thomas Strakoshën?

Nëse jo, na trego emrin e partnerit tënd”,-ka qenë pyetja e Florit. Ndërkohë Kejvina ka mohuar lidhjen me Thomasin, por nuk ka preferuar të tregojë se kush i ka vjedhur zemrën. Pra, ajo nuk është me portierin e kombëtares, por nuk ka treguar për statusin aktual.