Showbiz

Bora dhe aktori i humorit rikthehen përsëri bashkë? Ja video që ngriti dyshimet

Dyshja e njohur Bora Zemani dhe Donald Veshaj i

Dyshja e njohur Bora Zemani dhe Donald Veshaj i dhanë fund lidhjes së tyre në muajin gusht, mund të jenë rikthyer përsëri bashkë. Kjo pasi ditën e djeshme aktori i humorit ka publikuar në ‘Instagram’ një video brenda makinës së tij, ndërkohë që një vajzë mban duart tek pjesa e kasetofonit.

Reklamo bizensin tuaj ketu

Pavarësisht se videoja nuk është shumë e qartë për shkak të errësirës, vihet re qartë se thonjtë e vajzës janë të kuq, siç e kemi parë Borën të shfaqet këto ditë në televizion. Po ashtu forma e thonjve është e njëjtë dhe dora është shumë e ngjashme me atë të moderatores.

Dyshja në fjalë nuk kanë dhënë detaje të tjera, përsa i përket romancën së tyre, të cilën e kanë mbajtur të fshehtë, ndërsa siç duket rikthimin kanë vendosur ta zbuojnë në këtë mënyrë.