Showbiz

“Biri im”, Rudina Dembacaj dedikim djalit të Markut për ditëlindje

Rudina Dembacaj ka treguar gjithmonë se ka një

Rudina Dembacaj ka treguar gjithmonë se ka një marrëdhënie shumë të mirë me fëmijët e Markut.Sot, djali i Markut feston ditëlindjen dhe Rudina e ka uruar me anë të një postimi në “Instagram”, teksa i bën dhe një dedikim. “Gëzuar ditëlindjen biri im, të dua”, shkruan Rudina.

Shpesh herë ajo publikon fotot edhe me vajzën e Markut, Ertën dhe duket se raporti mes tyre nuk është aspak si i ashtuquajturi me “njerkën”.