Showbiz

“Bëmë mama të të ngjaj’’, Bora Zemani bukurinë e paska të trashëguar nga nëna

Bora Zemani është nga personazhet më të përfolu

Bora Zemani është nga personazhet më të përfolura të momentit.Bukuroshja  krahas programeve televizive dhe angazhimeve të saj profesionale përflitet edhe për jetën personale.Por, ajo që bie në sy dhe komentohet shpesh është edhe bukuria e saj.Bora konsiderohet si një nga femrat më të bukura të ekranit shqiptar dhe duket se këtë e ka në gjen. Në disa fotografi të zbuluara shihet se Bora ngjan identike me nënën e saj dhe bukurinë e ka të trashëguar nga ajo.