Showbiz

Bella u zgjodh femra më e bukur në botë, por shikojeni çfarë i shkruan Oriola

17:33 | 24 Tetor 2019

17:33 | 24 Tetor 2019

Oriola Marashi i ka lënë një koment modeles Bella Hadid.

Bella Hadid është shpallur nga shkenca si “Femra më e bukur në botë”, bazuar në matjet e tipareve të fytyrës, shkruan lajmi.net.

Ajo është emër shumë i kërkuar në industrinë e modës, andaj me këtë konstatim u pajtuan edhe shumë tjerë.

Bella së fundi ka publikuar një fotografi atraktive, në të cilën mori pëlqime dhe komente të panumërta.

Në sy të bie komenti që ia la Oriola Marashi, e cila i shkruan “Ç’je bërë kështu moj?”. /Lajmi.net/