Lajme

Bayern Munchen në alarm, mbrojtësi Sule rezulton pozitiv me koronavirus

Futbollisti i Bayer Munchen, Niklas Sule ka rez

Futbollisti i Bayer Munchen, Niklas Sule ka rezultuar pozitiv me koronavirus.

Lajmin e ka konfirmuar vetë skuadra bavareze përmes një njoftimi në faqen zyrtare në rrjetet sociale.

Reklamo bizensin tuaj ketu

Sule do të izolohet në shtëpinë e tij dhe do të humb ndeshjen e Ligës së Kampionëve kundër Salzburgut.