Maqedoni

Bastisje në Kërçovë, arrestohet një 72 vjeçar

Gjatë ditës së djeshme (23.04.

Gjatë ditës së djeshme (23.04.2021) policia në Kërçovë ka arrestuar 72 vjeçarin M.B. nga Kërçova. Gjatë bastisjes në shtëpinë e tij, të kryer me urdhër gjyqësor janë gjetur dhe konfiskuar një revolver markë e panjohur dhe 14 predha të kalibrit 7.62 mm.
Ai u ndalua në stacionin policor dhe pas dokumentimit të plotë të rastit, ndaj tij do të ngritët padi adekuate.

– Advertisements –