Showbiz

Ballkani fitore të thellë kundër Dukagjinit

Në superligen e Kosovës, Ballkani ka shënuar fi

Në superligen e Kosovës, Ballkani ka shënuar fitore kundër Dukagjinit me rezultat të thellë 5 me 1.

Blend Baftiu arriti ta shënojë golin e pare. Blend Baftiu shënoi sërish për 2-0 në minutën e 48-të.

Blend Baftiu shënoi tre gola në këtë takim, ndërsa krejt çfarë bëri dukagjini ishte goli nderit që e shënoi Granit Elezaj.

Përpos Blend Baftiut shënoi edhe Ermal Krasniqi dhe Arthur Maqani. /Insajderi.com/