Lajme

Atentati/ Ndërron jetë Andi Maloku, shoferi i prokurorit Ndoja

Ka ndërruar jetë në spital Andi Maloku, shof

Ka ndërruar jetë në spital Andi Maloku, shoferi i prokurorit Arjan Ndoja. Ai u plagos rëndë në atentatin e Durrësit, më 1 Nëntor.

24-vjeçari, Andi Maloku, nga Fushë-Kruja kishte marrë plagë të rënda në atentatin mafioz. Ai ishte shoferi privat i prokurorit, Ndoja ndërsa më herët ka punuar në polici.

Në këtë atentat mbeti i plagosur prokurori Ndoja dhe një person tjeter, Pëllumb Muharremi që ndodhej në makinë.

Lexo edhe:

VIDEO/Momenti kur shoferi i prokurorit mbërriti i plagosur në spital

Atentati ndaj prokurorit, FNSH blindon Spitalin e Traumës

Zbulohen prova të reja nga atentati ndaj prokurorit Arjan Ndoja


Etiketa: , , , , , ,