Lajme

Atentati ndaj Prokurorit Ndoja, gjendet makina e autorëve (DETAJE)

Policia ka gjetur makinën e autorëve, të atenta

Policia ka gjetur makinën e autorëve, të atentatit në Shkozet të Durrësit ndaj prokurorit Arjan Ndoja. Report.Tv bën me dije se makina tip ‘Benz Evo’, ngjyrë gri, me targa shqiptare të falsifikuara është gjetur e padjegur në fshatin Shkafanë në zonën e Ishmit.Gjithashtu brenda në makinë janë gjetur dy maska dhe dy automatikë AK47. Autorët që kryen atentatin kanë ikur me shpejtësi duke mos arritur që t’i vendosin flakën për të humbur gjurmët, që tani janë në dorën e ekspertëve.

LEXO EDHE: 

Atentat me armë zjarri prokurorit të Durrësit Arjan Ndoja

Momenti kur prokurori nxirret nga makina pas atentatit (VIDEO)

Tokat tek Gjiri i Lalzit, shkaku i atentatit?


Etiketa: , , , , , , , , ,