Showbiz

Arta Nitaj publikon një koleksion videosh, reklamon vetëm të pasmet

Aktorja dhe modelja e njohur pejane, Arta Nitaj, duket se po shpenzon shumë kohë për të tonifikuar dhe formësuar linjat trupore.

Arta duket se është mjaftë e përkushtuar kur flasim për pamjen e saj, pasi pjesën më të madhe të kohës e shohin teksa ushtron në palestër.

Reklamo bizensin tuaj ketu

Por, Arta nuk e shfrytëzon vetëm palestrën për të stërvitur, ajo gjenë edhe vende tjera të përshtatshme për të ushtruar si në plazh.

Në profilin e saj në Instagram, aktorja ka publikuar disa video me fokus ushtrimet për të pasmet.

Duke klikuar KËTU mund t’i shihni videot që Arta i ka publikuar në Story.