Maqedoni

Arrestohet një person nga Kriva Pallanka, zbardhet një vjedhje e rëndë

Gjatë ditës së djeshme zyrtarë policorë kanë p

Gjatë ditës së djeshme zyrtarë policorë kanë privuar nga liria 21 vjeçarin N.V. nga Kriva Pallanka, nën dyshimin se më 1 nëntor të këtij viti ka kryer një vjedhje të rëndë në një shtëpi në lagjen Ilinden të Shkupit.

N.V. është ndaluar në stacionin policorë dhe me të është zhvilluar bisedë informative dhe në koordinim me Prokurorin publik, pas dokumentimit të plotë të rastit, ndaj tij do të ngritët padi adekuate.

The post Arrestohet një person nga Kriva Pallanka, zbardhet një vjedhje e rëndë appeared first on Alsat.