Lajme

Arrestohen një shtetas afganistan dhe një maroken, kryen vjedhje të ndryshme

??????????????????????????????????????????????????????????

Është arrestuar një shtetas afganistan, pasi që i njëjti kishte vjedhur një xhaketë në një lokal në Prishtinë.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Reklamo bizensin tuaj ketu

Rasti raportohet të ketë ndodhur saktësisht në rrugën ‘Dëshmorët e Kombit’.

Përpos kësaj, në të njëjtën rrugë është arrestuar edhe një shtetas maroken, pasi që i njëjti kishte vjedhur një palë veshje sportive në një lokal.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.