Showbiz

Arbenita Ismajli me imazhe të reja, vjen në super formë

Modelja shqiptare pothuajse çdoherë merr vëmendje me postimet e saj në rrjete sociale.

 

Së fundi, ka publikuar imazhe joshëse  e cila ka venë në fokus gjoksin.

Arbenita, ka një numër ndjekësish në Instagram dhe në çdo fotografi që publikon arrin të marrë pëlqime dhe komente të shumta.

Nga prapaskenat e fotosesioneve të ndryshme, modelja poston fotografi e cila shfaqet atraktive dhe komentohet vazhdimisht.

Në postimin e fundit që ka bërë e shohim në një ambient të mbyllur, me fustan ngjyrë të bardhë dhe flokët e kapura Arbenita duket tejet në formë.