Showbiz

Arbana mëson Eduartin të gatuaj: E di s’më besoni…

Çifti më i përfolur i mediave rozë, Arbana

Çifti më i përfolur i mediave rozë, Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj vazhdojnë të jenë në qëndër të vëmendjes. Përmes një postimi të bërë në llogarinë e tij në Instagram regjisori ka publikuar një foto duke na treguar sushi të bërë nga ai dhe krahas fotos shkruan: E di që nuk e beson njeri, por këto sushi i kam gatuar unë. Tashmë e dimë që Arbana është një kuzhiniere e zonja, e me gjasa këto sushi, ai i ka mësuar pikërisht nga partnerja e tij. Kot nuk thonë, dashuria nis nga stomaku.