Showbiz

Arbana dhe Dielli shkojnë në shtëpi, ja si duket moderatorja dy ditë pas lindjes

Dy ditë më parë Arbana Osmani është bërë nënë p

Dy ditë më parë Arbana Osmani është bërë nënë për herë të dytë. Lajmin e bukur e dha partneri i moderatores, regjisori i njohur Eduart Grishaj me një foto ku shfaqej me vogëlushin e sapoardhur në jetë, të cilin vendosën ta quajnë Diell.

Ditën e sotme Arbana dhe Diell kanë lënë spitalin për të shkuar në shtëpi, ku i ka pritur një festë mjaft e ngrohtë dhe e veçantë. Xhemi ka ndarë një foto me Arbanën, ku në sy bien arushët gjigandë dhe ambienti i zbukuruar. “Lumturi”, shkruan Xhemi krahas fotos. Të gjithë janë mjaft të lumtur për ardhjen e vogëlushit në jetë dhe kjo festë e tregon më së miri.