Showbiz

Anita tregon si e përkëdhel Ramush Haradinaj: Puthje, fjalë të ëmbla dhe më gjuan…

Anita Haradinaj ishte një nga të ftuarat e punt

Anita Haradinaj ishte një nga të ftuarat e puntatës së sotme të “Shiko kush luan”. Ajo u vendos në një sfidë përballë gazetares së mirënjohur Rudina Xhunga.

Nëse Muçaj dhe Xhunga refuzonin të përgjigjeshin ato do të hanin ushqim vërtet shumë pikant.

“Anita na thuaj tre mënyrat se si të përkëdhel bashkëshorti Ramush Haradinaj. Ndaji me ne sonte këto detaje në “Shiko Kush LUAN” ose digju…”

“E para thjesht më kap surratin dhe më puth, e dyta: Kur jam duke ecur, më jep edhe ndonjë shpullë … ndërsa e treta më thotë “Zemër, shpirt, këto të zakonshmet ”, tha duke qeshur Anita Muçaj Haradinaj.