Showbiz

Aleksia dhe Romeo marrin hapin e rëndësishëm për lidhjen e tyre

Aktori i humorit Romeo Veshaj ka nisur prej dis

Aktori i humorit Romeo Veshaj ka nisur prej disa muajsh një romancë të re me Aleksia Peleshin, vajzën e Niko Peleshit.

Disa ditë më parë Romeo dhe Aleksia postuan në rrjete sociale fotografi nga i njëjti vend në Vlorë dhe prej kësaj nisën dyshimet e para se ata janë bashkë. Ndërsa së fundmi, “Iconstyle” ka zbuluar se dyshja kanë ndërmarrë një hap të rëndësishëm dhe kanë nisur të bashkëjetojnë.

Teksa Aleksia nuk ka nguruar të ndajë foto krah aktorit të humorit në rrjete sociale, Romeo nuk ka bërë ende asnjë reagim.