Kult

Aktorja e njohur egjiptiane vishet nga dizajnerja kosovare në një Festival prestixhioz

Lia Stublla vazhdon të ketë suksese edhe në ar

Lia Stublla vazhdon të ketë suksese edhe në arenën ndërkombëtare.

Dizajnerja kosovare kësaj radhe është përkujdesur për veshjen e aktores së njohur egjiptiane, Hoda Eletreby.

Reklamo bizensin tuaj ketu

Ka qenë vet aktorja ajo që ka shprehur kënaqesinë me përzgjedhjen që i ka bërë në “Gouna Film Festival”.

Kjo nuk është hera e parë që Lia arrin sukese ndërkombëtare duke veshur disa herë emra të njohur të muzikës, filmit dhe modës./Indeksonline/

The post Aktorja e njohur egjiptiane vishet nga dizajnerja kosovare në një Festival prestixhioz appeared first on KultPlus.