Showbiz

Aksidentohet modelja Françeska Jaçe, makina luksoze përmbyset në hyrje të Vlorës

Modelja Françeska Jaçe është përfshirë në një a

Modelja Françeska Jaçe është përfshirë në një aksident pak minuta më parë në Vlorë.

Reklamo bizensin tuaj ketu

Gazetari Enrik Mehmeti sjell pamjet nga vendngjarja, ndërsa thekson se aksidenti është shënuar te rrethrrotullimi në hyrje të qytetit bregdetar dhe rrugës transballkanike.

Siç shihet në video, mjeti tip “Ford” i modeles është përmbysur te rrethrrotullimi, në anë të rrugës.