Lajme

Aksidenti mbrëmë në Lushnjë, ndërron jetë 18-vjeçari (Emri)

Një aksident i rëndë ka ndodhur dje në mbrëmje në rrethrrotullimin e Kolonjës në autostradën Fier-Lushnjë.

Si pasojë e këtij aksidenti humbi jetën një person dhe u plagosën dy të tjerë. Mirëpo fatkeqësisht ka humbur jetën edhe një nga të plagosurit, duke e çuar në 2 numrin e viktimave.

Ka ndërruar jetë Alteo Shabani 18-vjeç. Dje humbi jetën edhe kushëriri i tij, Jorges Shabani. Mësohet se në gjendje të rëndë në spitalin e Traumës vazhdon të jetë Alban Doksani 24-vjeç.

Lexo edhe: Aksident në Fier-Lushnje, “Benzi” përfundon në kanal, një i vdekur


Etiketa: , , , , , ,