Lajme

Aksident në Ndroq, makina përplas burrë e grua

Një aksident me pasojë plagosjen e dy peronave

Një aksident me pasojë plagosjen e dy peronave ka ndodhur këtë mbrëmje në Ndroq.

Sipas raportimeve nga vendngjarja, një automjet i cili drejtohej nga një grua, ka përplasur dy këmbësorë.

Reklamo bizensin tuaj ketu

N.R., dhe Gj.R., burrë e grua, mësohet se janë transportuar me urgjencë drejt spitalit për të marrë ndihmë mjekësore.

Policia dhe grupi hetimor ndodhet në vendngjarje për të zbardhur shkaqet dhe dinamikën e aksidentit.


Etiketa: , ,