Lajme

Aksident në Fushë-Krujë/ “Benzi” futet kundravajtje, tre të plagosur

               Publikuar në : 19:21 &#821

               Publikuar në : 19:21 – 01/11/19 |

mapo.alm

Një tjëtër aksident i rëndë ka ndodhur këtë pasdite në Fushë-Krujë pas atij të Elbasanit ku mbetën të plagosur 4 persona.

Sipas informacioneve paraprake, në autostradën Milot-Fushë Krujë në afërsi të Thumanës, dy automjete janë përplasur dhe për pasojë tre persona kanë mbetur të plagosur.

Identitetet e tyre ende nuk bëhen të ditur, por mësohet se janë nisur me urgjencë drejt Spitalit të Traumës në Tiranë për të marrë ndihmë mjekësore.

Sipas dyshimeve të para, shkak i aksidentit është bërë automjeti tip “Benz” i cili është futur në rrugë kundravajtje. Policia ndodhet në vendngjarje për të zbardhur rrethanat dhe shkaqet e mëtejshme të aksidentit.

LEXO EDHE: 

Aksident në Elbasan, 4 të plagosur, makinat përfundojnë në lokal


Etiketa: , , ,