Lajme

Aksident në aksin Lezhë-Shkodër/ Përplasen dy makina, plagosen 4 persona

Bëhet me dije se një aksident ka ndodhur në asi

Bëhet me dije se një aksident ka ndodhur në asin rrugor Lezhë-Shkodër mbrëmjen e sotme.

Dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën dhe njëra ka dalë jashtë rruge.

Reklamo bizensin tuaj ketu

Si pasojë e aksidentit raportohen 4 të plagosur  të cilët janë transportuar për në spital.

Përplasja mes mjeteve ka qenë shumë e fortë, duke sjellë dëmtimin e tyre.

Nga aksidenti, është bllokuar qarkullimi përgjatë superstradës Lezhë – Shkodër.


Etiketa: , ,