Lajme

Aksident i rëndë në Lushnjë-Fiershegan, 3 të plagosur

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sot

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në rrugën Lushnjë-Fiershegan.

Dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën, dhe për pasojë 3 persona janë plagosur. Raportohet se të lënduarit janë dërguar me urgjencë në spital.

Shkak për aksidentin dyshohet manovrimi i gabuar i njërit mjet.

Në përditësim…


Etiketa: ,