Maqedoni

Afrohet dimri, regjistrohen reshjet e para të borës në Maqedoni

Teksa stina e dimrit po afrohet, në rrjetet so

Teksa stina e dimrit po afrohet, në rrjetet sociale tashmë janë shpërndarë disa fotografi dhe video nga reshjet e para të borës në Maqedoninë e Veriut.

Në orët e mbrëmje së të shtunës të reshura e para të borës u regjistruan në Mavrovë, Nizhepolo dhe Pelister. Reshjet janë me intensitet të ulët dhe janë ende të pranishme kryesisht në lartësi .

Reklamo bizensin tuaj ketu

Gjatë ditës së nesërme gjithashtu pritet mot i ftohtë me erë të lehtë në drejtimin verior.

The post Afrohet dimri, regjistrohen reshjet e para të borës në Maqedoni appeared first on Alsat.