Showbiz

Afërdita Dreshaj udhëton me aeroplan privat drejt këtij destinacioni

Afërdita Dreshaj dhe Jakub Kindl po shijojnë festat e fundvitit duke udhëtuar.

Çifti kanë qenë në krye të mediave rozë së fundmi sepse së shpejti ata po bëhen prindër,

Ata këtë fundvit po e presin shumë më të lumtur se vitet tjera duke u përgaditur për zgjerimin e familjes së tyre.

 Se fundmi çifti kishte festuar përvjetorin e 3 të fejesës dhe duket se ata janë po nisen drejt një destinacioni që ende nuk e kanë zbuluar.

Afërdita publikoi në Instastory disa pamje nga momentet kur po niseshin pa zbuluar se ku.