Showbiz

Adrola pozon gjysmë e zhveshur dhe merr vëmendjen e të gjithëve me dukjen

Adrola magjepsi të gjithë me paraqitjen e fundit.

Adrola Dushi është një prej femrave më të bukura shqiptare, e cila çdo herë qëndron në top-formë, shkruan lajmi.net.

Modelja është shumë aktive me fotosesione të reja, në të cilat mahnit të gjithë me paraqitjet, teksa komentohet shumë edhe nga ndjekësit.

Në foton e fundit, Adrola u shfaq e veshur vetëm me një palë xhinste, teksa pjesën e gjoksit e mbulonte me anë të flokëve.

Komentet e ndjekëve sipër këtij imazhi ishin të shumta, ndërsa mbetet të shihet se si do ta shohim Adrolën në setet e tjera.