Showbiz

Adriana Matoshi publikon fotografi nga plazhi nën krahët e të dashurit

Aktorja e njohur Adriana Matoshi ka publikuar një fotografi në rrjetin social Instagram ku shihet në krahët e të dashurit Keith Groenveld.

Matoshi dhe Groenveld shihen të lumtur në plazh, ndërsa aktorja ka shkruar “Bashkë, është një vend i mirë për të qenë”.

Aktorja mori mijëra pëlqime në këtë post nga fansat e saj.

Menjëherë pasi u konfirmua lajmi për lidhjen e aktores dhe futbollistit filloi një debat i ashpër. Aktorja mori komente të ndryshme ku aprovonin e kundërshtonin lidhjen

Groenveld ka qenë futbollist i Feronikelit, kurse është aktiv edhe në muzikë, ditë më parë publikoi këngën “Black and White”.

Gjatë qëndrimit në Kosovë, Keith u dashurua me Adrianën dhe tani janë shumë të lumtur në krahët e njëri-tjetrit.

Pak orë pasi konfirmoi lidhjen e dashurisë, Adriana mori komente të shumta, ndërsa reagoi me anë të një postimi, ku thotë se dashuria e bën të lumtur dhe nuk e bën as njeri më të mirë e as më të keq.

“Dashnia edhe lidhja mu nuk m’bon as njeri ma t’mire as ma t’keq. Dashnia veç munet me m’bo ma t’lumtun!”, ka shkruar ajo.