Showbiz

Adelina Tahiri në pritje të ëmbël? Këngëtarja poston foto me bashkëshortin, shfaqet me barkun e rrumbullakosur

Këngëtarja Adelina Tahiri duket se është në pri

Këngëtarja Adelina Tahiri duket se është në pritje të ëmbël.

Reklamo bizensin tuaj ketu

Në postimin e fundit të publikuar krah bashkëshortit të saj në rrjetet sociale, fansat vënë re se barku i këngëtares dukej më i rrumbullakosur se zakonisht. Megjithatë Adelina ende nuk ka reaguar përsa i përket kësaj çështje.

Këngëtarja dhe avokati i pushtetshëm maqedonas zyrtarizuan lidhjen disa vite më pare. Të dy janë prindër të një djali me emrin Jon.