Showbiz

Adelina Ismajli zbulon projektin më të ri, dhe nuk bëhet fjalë për një projekt muzikor

Adelina Ismajli një ndër këngëtaret më të dashu

Adelina Ismajli një ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar ka bërë me dije se do të vijë së shpejti me një projekt të ri televiziv, ku do të jetë moderatore.

Me anë të një postimi në rrjete sociale, ajo ka ndarë detaje mbi programin që do të drejtojë. Adelina ka zbuluar se emisioni do nisë transmetimin në datë 10 tetor në kanalin 10.

Emisioni  “Tetë a tetë me Adelinën” është përfolur se në fokus do të ketë personazhet publikë.

Kujtojmë që përsa i përket muzikës, Adelina u rikthye pas një kohe të gjatë e distancuar nga muzika. Projekti më i fundit i saj u publikua pak muaj më parë. “Amaneti”, një bashkëpunim me Skerdin I cili u prit mjaft mirë tek publiku.