Sport

AC Milan vs Celtic, formacionet zyrtare

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes AC Milan dhe Celtic.

Nga ora 18:55, Milani do të kërkojë pikët e plota në San Siro, për t’iu afruar edhe më shumë kualifikimit në fazën tjetër në Europa League.

Zlatan Ibrahimovic vazhdon të jetë i dëmtuar.

AC Milan: