Showbiz

‘A ke ndërhyrje?’, ja si përgjigjet Amarda Toska

Amarda Toska vazhdon të jetë një nga figurat më

Amarda Toska vazhdon të jetë një nga figurat më të preferuara të publikut, ndonëse prej vitesh nuk është pjesë aktive e ekranit.  Tashmë Amarda është fokusuar tek biznesi i saj prej vitesh dhe në ekran shfaqet në raste të rralla si e ftuar.Së fundmi, ajo ka zhvilluar një bisedë virtuale me ndjekësit në “Instagram”, ku mes të tjerash ka shuar dhe dyshimet për ndëryrje estetike.

“A ke ndëryrje? Sepse je shumë e bukur”, I ka shkruar një ndjekës. Ndërsa Ami ka sqaruar se nuk ka asgjë të bërë në fytyrën e saj.  “As qime të shtuara në vetulla, as qerpikë, as buzë, mollëza apo hundën…”, ka treguar ajo.