Showbiz

A e dinte Tea për lidhjen me Andin? Përgjigjet Melisa: Kemi qenë gjithmonë bashkë

Andi dhe Melisa kanë zyrtarizuar lidhjen e tyre

Andi dhe Melisa kanë zyrtarizuar lidhjen e tyre dhe rrjeti ka shpërthyer në komente.  Pasi Melisa pranoi lidhjen me Andin, duket se fansat janë mjaft kuriozë të dinë më shumë. Një nga ndjekësit e ka pyetur Tean nëse ajo ishte në dijeni të lidhjes së tyre, që në fillim.Por Tea, ju është përgjigjur me anë të një videoje ku Melisa thotë: “Po e dinte dhe gjithmonë na ka mbështetur. Nuk e kuptoj pse vazhdoni doni të na përçani kur nuk do të ekzistojë kurrë një përçarje mes nesh më kuptoni? Se gjithmonë kemi qenë bashkë, gjithmonë na ka mbështetur…ne duhemi, duhemi shumë”.