Maqedoni

722 gjoba për mosmbajtje të maskës mbrojtëse

Gjatë 24 orëve të fundit (19/20.11.

Gjatë 24 orëve të fundit (19/20.11.2020 ) në territorin e Republikës së Maqedonisë së Veriut janë regjistruar 722 shkelje për mosmbajtje të maskës mbrojtëse. Nga MPB-ja në vazhdimësi apelojnë deri tek të gjithë qytetarët që të respektojnë masat dhe protokollet e miratuara nga Qeveria e që kanë për qëllim ballafaqimin me Kovid-19.

Reklamo bizensin tuaj ketu

The post 722 gjoba për mosmbajtje të maskës mbrojtëse appeared first on Alsat.