Maqedoni

704 gjoba për mosmbajtjen e maskës

Në 24 orët e fundit në të gjithë territorin e

Në 24 orët e fundit në të gjithë territorin e Maqedonisë së Veriut janë regjistruar 704 kundërvajtje për mosmbajtjen e maskës. Nga Ministria e Punëve të Brendshme apelojnë deri te gjithë qytetarët që të respektojnë masat dhe protokollet e miratuara nga Qeveria me qëllim që të mbrohen nga virusi korona.

 

 

The post 704 gjoba për mosmbajtjen e maskës appeared first on Alsat.