Maqedoni

31 viktima dhe 977 raste të reja me COVID

Në 24 orët e fundit janë kryer 2 930 teste të

Në 24 orët e fundit janë kryer 2 930 teste të dyshuara për CoViD-19 dhe prej tyre 977 kanë rezultaur pozitivë me koronavirus, ose 33 per qind e testeve. Po ashtu në 24 orët e fundit kanë ndërruar jetë edge 31 pacientë. Ndërsa janë shëruar edhe 843.

The post 31 viktima dhe 977 raste të reja me COVID appeared first on Alsat.

Reklamo bizensin tuaj ketu