Maqedoni

24 viktima dhe 1.112 raste të reja me Covid-19, shërohen 709 pacientë

Në 24 orët e fundit janë kryer 2.

Në 24 orët e fundit janë kryer 2.553 teste të dyshuara për Covid-19 dhe prej tyre 1.112 kanë rezultuar pozitivë me koronavirus, ose 44 për qind e testeve. Po ashtu në 24 orët e fundit kanë ndërruar jetë edhe 24 pacientë. Ndërsa janë shëruar edhe 709.

 

Reklamo bizensin tuaj ketu

The post 24 viktima dhe 1.112 raste të reja me Covid-19, shërohen 709 pacientë appeared first on Alsat.