Maqedoni

21 raste të reja me Covid dhe asnjë viktimë në 24 orët e fundit

Gjatë 24 orëve të fundit janë kryer 3219 te

Gjatë 24 orëve të fundit janë kryer 3219 teste dhe janë regjistruar 21 raste të reja të COVID-19 dhe atë: Shkup – 8, Tetovë – 4, nga 3 rast në Kumanovë dhe Gostivar . Nuk është regjistruar asnjë humbje jete. Ndërkohë janë regjistruar edhe 14 pacientë të shëruar nga Kovid-19. Numri i rasteve aktive është 227.

– Advertisements –