Lajme

14 pyetje/ Nesër në Mapo intervistë ekskluzive me Lulzim Bashën

Ditët e fundit, diçka ka ndryshuar tek komuni

Ditët e fundit, diçka ka ndryshuar tek komunikimi i Lulzim Bashës.

Një spot i publikuar në faqen e tij në Facebook, ngjante si një gong elektoral. Po ashtu, z.Basha ka qënë prezent në media, në një format pak më ndryshe, duke dhënë intervista të veçanta për disa televizione.

Prania e tij është rritur ndjeshëm në publik. Dhe ka një mesazh kryesor, mesa lexohet. Që PD dhe opozita, janë gati të hyjnë në zgjedhje nesër dhe t’i fitojnë ato.

Po çfarë ka ndryshuar nga 30 qershori? Cili është plani për të mundësuar votë të lirë e të ndershme. Ekipi, rikthimi i të larguarve..dhe, a ka ndryshim qendrimi lidhur me qeverinë dhe Ramën.

Për këto, e shumë të tjetra përgjigjet Lulzim Basha, në një intervistë ekskluzive që mund ta lexoni nesër në gazetën Mapo.


Etiketa: , , ,