Showbiz

“1 muaj me ty, sa bosh paska qenë jeta ime përpara se të vije ti”, Eliona Pitarka emocionon me fjalët për të bijën

Aktorja e njohur e humorit, Eliona Pitarka soll

Aktorja e njohur e humorit, Eliona Pitarka solli në jetë fëmijën e saj të parë me 22 Mars. Ajo solli në jetë një vajzë, të cilën e pagëzoi me emrin e veçantë Gala.Tashmë është bërë një muaj nga ardhja në jetë e Galës,dhe  aktorja ka shkruar disa rrjeshta me fjalë prekëse për të voglën e saj që i ndryshoi tërësisht jetën.

“1 muaj me ty! Muaji më i bukur i jetës time! Nuk e di sa bosh paska qenë jeta ime përpara se të vije ti Gala ime!”, shkruan aktorja krahas një postimi në “Instastory”.